Kołodziejczak z Lyonu nie pali sie do gry z Białym Orłem,jest to dla niego opcja rezerwowa.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Kołodziejczak to lewy obrońca jego kandydatura pojawiła sie po tym jak inny Polak Boenisch złapał kontuzje.