jaszczur90 napisał(a):

|
Jak pisali w gazecie "dziennik polski" w rozmowie z trenerem, Melikson pójdzie na lewą stronę ( Kirm ma odpocząć ) , w środku napewno Wilk i Siwakow lub Jirsak . Na prawej stronie Mały , w ataku Genkow z Riosem . W obronie ma zagrać Jaliens z Bunonzą, Cikos i Palijc i Pareiko bez zmian.
|
dla mnie super ustawienie, naprawde najlepsze jakie moze byc
oznaczaloby to gre 4-4-2, bardzo chcialbym zobaczyc jakby to u nas wygladalo, tym bardziej, ze Genkov jak strzelal tyle bramek w CSKA SOFIA to gral wlasnie w systemie na dwoch napastnikow