Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 16.03.2011, 14:44
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Jak pisali w gazecie "dziennik polski" w rozmowie z trenerem, Melikson pójdzie na lewą stronę ( Kirm ma odpocząć ) , w środku napewno Wilk i Siwakow lub Jirsak . Na prawej stronie Mały , w ataku Genkow z Riosem . W obronie ma zagrać Jaliens z Bunonzą, Cikos i Palijc i Pareiko bez zmian.
dla mnie super ustawienie, naprawde najlepsze jakie moze byc

oznaczaloby to gre 4-4-2, bardzo chcialbym zobaczyc jakby to u nas wygladalo, tym bardziej, ze Genkov jak strzelal tyle bramek w CSKA SOFIA to gral wlasnie w systemie na dwoch napastnikow