|
Ja jestem przeciwny Maorowi. Wiem , że jest świetnym na dzień dzisiejszy piłkarzem, ale ja osobiście ( moje osobiste odczucia) nie chcę reprezentacji, która będzie się składała z "polaków" tylko pod względem tego że mają papierek. Wiem, że XXI to wszystko się globalizuje, wiem że polskich piłkarzy mamy beznadziejnych ale ja oczekuję takich piłkarzy , dla których reprezentacja jest rzeczywiście wyróżnieniem a nie tylko przepustką do wypromowania się.
|