Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1043
Stary 16.03.2011, 13:48
Z Vinci to jest taki problem według mnie, że nikt tam nie bedzie chcial wynajac bo raz tam nie ma parkingu, a dwa nie ma bardziej .....wego miejsca na biurowiec niż przy Opolskiej w okolicach placu Imbramowskiego.
Z resztą - takich "bezparkingowych" wieżowców już trochę jest - sam w takim pracuje na Armii Krajowej. Ale możliwość naprawdę dobry dojazd komunikacją rekompensują częściowo tę niedogodność. W okolicy Vinci z komunikacją autobusową w miarę, ale tramwaj juz tylko na plakacie bo najbliższy to daleko daleko.

BTW - ktokolwiek sie teraz zajmuje planistyką w tym mieście powinien się skupić na parkingach przy biurowcach i znacznie zwiększyć wymagania odnośnie miejsc parkingowych.
Odpowiedz cytując