Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.03.2011, 13:24
Nie lubię krytykowac piłkarzy Wisły...ale czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego gra Bunoza, a nie Chavez - Jaliens. Przecież ten drugi nie jest gorszy od młodego Bośniaka, który nie dość, że słaby, to jeszcze bezmyślny.
..