arti napisał(a):

... - ....,Perquis, Arboleda,Boenisch-Obraniak, Roger,Melikson,Matuszczyk-...,...
Brakuje nam już tylko bramkarza, prawego obrońcy (może np. Deleu?) i napastników (Aquafresca i ktoś tam) i ... naprzód Biało-Czerwoni!
|
Zagrajmy 1-5-4-1:
[x] - Kolodziejczak, Koscielny, Perquis, Arboleda, Boenisch - Obraniak, Roger, Melikson, Matuszczyk - Olisadebe
x- walnijcie jakiegoś bramkarza, na pewno ktoś się znajdzie
