|
Dlaczego Melikson nie gral w reprezentacji Izraela, pomimo, że był wyróżniającą się postacią w ich lidze ?
Otóż, wg pewnego kibica Ber Szewy tam się nie powołuje graczy z południa. Selekcjoner tak sobie umyślił, że będzie powoływał tylko z Tel Awiwu, Jeruzalem i Haify. Z lenistwa nie weryfikowałem tej opinii, ale teraz jak wyjechał ma (wg tego kibica) wiekszą szansę dostać powołanie.
A jeśli chodzi o jego grę dla Polski...niech się Dyzma nie ośmiesza. Pewnie już aranżuje obiad z jego rodzicami.
. .
|