Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9472
Stary 16.03.2011, 12:55
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wojciechowski ładował i dalej ładuje do złego klubu.

Polonia przeciez w Warszawie to taki ubogi krewny przy Legii.
Medialnie ,kibicowsko Polonia to tlo dla (L)

Gdyby robil to w innym miescie ,w innym klimacie moze bylo by to inaczej a tak skonczy jak Drzymała w Groclnie.
Co z tego ze mial sukcesy ,jak nie bylo zaibteresowania tym mediow i kibiców w Grodzisku Wlkp.

A Wojciechowski nie ma ani mediow ani kibicow ani nawet w odroznieniu od Drzymaly sukcesow.

Drzymała na zadupiu jakim był Grodzisk Wielkopolski to wycisnął maksimum medialne i sportowe ze drużyny. To maksimum przypadło na mecze z Man City oraz Bordoux, czyli niewiele. Osobiście ciekawie by było gdyby dogadał się z Wisłą i był sponsorem strategicznym . Wojciechowski zaś to człowiek w gorącej wodzie kąpany i wykorzystując sytuację jaka tam panuje można by mu podrzucić kolejne kukułcze jajo w osobie Kapki, który wykonywałby tam krecią robotę. Jednak kibice Legii z pewnością woleliby, aby pozostało nielubiane przez nich ITI niż Wojciechowski, bo wówczas nic by nie osiągnęli .
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując