Wojtas napisał(a):

Wojciechowski ładował i dalej ładuje do złego klubu.
Polonia przeciez w Warszawie to taki ubogi krewny przy Legii.
Medialnie ,kibicowsko Polonia to tlo dla (L)
Gdyby robil to w innym miescie ,w innym klimacie moze bylo by to inaczej a tak skonczy jak Drzymała w Groclnie.
Co z tego ze mial sukcesy ,jak nie bylo zaibteresowania tym mediow i kibiców w Grodzisku Wlkp.
A Wojciechowski nie ma ani mediow ani kibicow ani nawet w odroznieniu od Drzymaly sukcesow.
|
Drzymała na zadupiu jakim był Grodzisk Wielkopolski to wycisnął maksimum medialne i sportowe ze drużyny. To maksimum przypadło na mecze z Man City oraz Bordoux, czyli niewiele. Osobiście ciekawie by było gdyby dogadał się z Wisłą i był sponsorem strategicznym

. Wojciechowski zaś to człowiek w gorącej wodzie kąpany i wykorzystując sytuację jaka tam panuje można by mu podrzucić kolejne kukułcze jajo w osobie Kapki, który wykonywałby tam krecią robotę. Jednak kibice Legii z pewnością woleliby, aby pozostało nielubiane przez nich ITI niż Wojciechowski, bo wówczas nic by nie osiągnęli

.