Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 16.03.2011, 12:45
nicolas napisał(a):Wyświetl post
Piękną zapowiedź wrzucił "wisła"
Czuję, że będzie wyjątkowy, niezapomniany mecz, w którym zobaczymy to, czego nigdy wcześniej. Komu będzie najbardziej zależało. Któremu z Wiślaków "pęknie żyłka". Czy Melikson się wkurzy i zostanie "bogiem trybun", czy może ktoś inny pokaże charakter. Batalia na śmierć i życie. W tym meczu nasi zawodnicy przekonają się co to jest słowiańska rzeź. Wiślacy wiedzą, że muszą, jeśli chcą uchodzić za najlepszych. Bielszczanie wierzą, że mogą. Zobaczcie, z jaką pewnością siebie, z jakim luzem grali i ile wypracowali sytuacji Bielszczanie w Krakowie.

W konkursie wytypowałem wynik 1-2, ale nie mogę być niczego pewien w tym meczu. Nie lekceważcie Podbeskidzia. Przypomnę, że BVB odpadła z DFB Pokal z jakimś zespołem bodaj z 3 ligi.

I chyba zagra Bunoza & Chavez, jak myślicie?

Mnie zastanawiają tylko słowa prezesa Podbeskidzia o tym że dla jego drużyny ważniejszy od meczu z Wisłą jest sobotni mecz z Niecieczą.. wiadomo że na zdobycie tego pucharu pierwszoligowiec z Bielska Białej nie ma większych szans, a ewentualny awans do Ekstraklasy jest ich priorytetem - może dać o wiele większe korzyści od awansu do półfinału PP. Uważam że Podbeskidzie będzie walczyć jedynie do pierwszej straconej bramki.
Wisła pojechała na ten wyjazd w prawie najsilniejszym składzie co świadczy o poważnym traktowaniu tego meczu przez Maaskanta.
Wg mnie na środku obrony zagrają Jaliens i Bunoza. Za Sobola zagra Wilk.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."