Pan Jotka napisał(a):

|
To zaczyna być żenujące. Kto kopnie lepiej piłkę to od razu do reprezentacji się nadaje. W tym samym czasie Smuda opowiada duperele o Małeckim. Rzygać mi sie chcę jak słyszę o reprezentacji Polski. Może dlatego nie jestem zupełnie jej fanem...
|
... - ....,Perquis, Arboleda,Boenisch-Obraniak, Roger,Melikson,Matuszczyk-...,...
Brakuje nam już tylko bramkarza, prawego obrońcy (może np. Deleu?) i napastników (Aquafresca i ktoś tam) i ... naprzód Biało-Czerwoni!
