Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9469
Stary 16.03.2011, 12:20
swego czasu mistrz Austrii Tirol Innsbruck został zdegradowany w trakcie trwania sezonu lub zaraz przed jego rozpoczęciem. I nikomu nawet powieka nie drgnęła podczas podejmowania tej decyzji. W przypadku Polonii powinno być podobnie o ile prawdą jest suma zaległości wobec pracowników.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując