Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9468
Stary 16.03.2011, 12:04
z drugiej strony jesli nasza pilka ma isc w gore to dla klubow z taka infrastruktura i tak zarzadzanych jak klub z Bytomia nie ma miejsca w najwyzszej klasie rozgrywkowej - niestety

nie wiem co bedzie z LKS-em, gdzie oni maja zamiar grac ?

tak ale oczywsicie nie powinno sie odejmowac punktow w trakcie sezonu - podobno ma byc rywalizacja do konca
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując