|
z drugiej strony jesli nasza pilka ma isc w gore to dla klubow z taka infrastruktura i tak zarzadzanych jak klub z Bytomia nie ma miejsca w najwyzszej klasie rozgrywkowej - niestety
nie wiem co bedzie z LKS-em, gdzie oni maja zamiar grac ?
tak ale oczywsicie nie powinno sie odejmowac punktow w trakcie sezonu - podobno ma byc rywalizacja do konca
|