Ja czegoś nie rozumiem. Jak Izrael może stracić Meliksona skoro Polska nie gra teraz żadnych spotkań o punkty? Ponoć wg nowych przepisów FIFA piłkarz dopiero po rozegraniu meczu w oficjalnym terminie fifa i to w meczu o punkty nie może zmienić reprezentacji... Z tego co wiem pierwszy taki mecz gramy w czerwcu 2012. Ale skoro tak jest to ktoś kto ma np 3 obywatelstwa mógłby grać tylko w meczach towarzyskich w 3 reprezentacjach

Może ktoś wyjaśnić jak to jest?