Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17731
Stary 16.03.2011, 09:28
misiek088 napisał(a):Wyświetl post
damska toaleta, tyle że coś rzeczywiście dziwnie hahaha xD
wątpię żeby kobitki sikały tak po prostu obok siebie i nie krępowały się
no i toalety ukończone.nic więcej już tam nie trzeba robic.czy te wszystkie Barcelony,Reale i inne Manchestery maja u siebie tak ogromnw kabiny,ze w jednej montuje się po kilka pisuarów,muszli i umywalek?tylko u nas jest tak,że wchodzisz do kabiny i masz wybór.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując