no i toalety ukończone.nic więcej już tam nie trzeba robic.czy te wszystkie Barcelony,Reale i inne Manchestery maja u siebie tak ogromnw kabiny,ze w jednej montuje się po kilka pisuarów,muszli i umywalek?tylko u nas jest tak,że wchodzisz do kabiny i masz wybór.