Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21228
Stary 16.03.2011, 09:22
lukasnh1988 napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś gdzie w internecie obejrze mecz Podbeskidzie-Wisła ?

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Sprawdź też na www.meczyki.pl, póki co nie podali linków, ale pewnie po południu coś wrzucą.
Odpowiedz cytując