Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 16.03.2011, 09:21
picasso napisał(a):Wyświetl post
jak warszawka bedzie jechać na ferie,to zablokowac im obwodnice na parę godzin.może wtedy zrozumieją,że S7 jest niezbedna.
W tym roku Opatkowice ich przytrzymały

Kuba napisał(a):Wyświetl post
zachęcam do wypełnienia ankiety oraz zasugerowania ZIKITowi aby linia 173 i 159 przejezdzały przez ulicę Reymonta.
Powodów może być wiele, ale dla nas wiadomo, że liczy się to aby linie te zatrzymywały się jak najbliżej stadionu.
Być może niewielkim kosztem zyskamy dwie linie autobusowe na Reymonta.
Niby komu prócz kibiców ten autobus jest tam potrzebny? Nie przejdzie za Chiny ludowe.
Odpowiedz cytując