picasso napisał(a):

|
jak warszawka bedzie jechać na ferie,to zablokowac im obwodnice na parę godzin.może wtedy zrozumieją,że S7 jest niezbedna.
|
W tym roku Opatkowice ich przytrzymały
Kuba napisał(a):

zachęcam do wypełnienia ankiety oraz zasugerowania ZIKITowi aby linia 173 i 159 przejezdzały przez ulicę Reymonta.
Powodów może być wiele, ale dla nas wiadomo, że liczy się to aby linie te zatrzymywały się jak najbliżej stadionu.
Być może niewielkim kosztem zyskamy dwie linie autobusowe na Reymonta.
|
Niby komu prócz kibiców ten autobus jest tam potrzebny? Nie przejdzie za Chiny ludowe.