rav napisał(a):

To męska toaleta, patrz na odbicie w lustrze 
VIP-owskie pogaduchy przy... kale...
|
To są toalety w szatni w podziemiu, a kabiny będą jak położą płytki na podłodze. Lecz bez komentarza pozostawiam to ze prace budowlane są zakończone. Kon by się uśmiał!
