Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17728
Stary 16.03.2011, 01:39
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...kyboxie/45318/
To jest szatnia gości, w północnej części trybuny zachodniej.
Niestety to żadne pocieszenie, bo nasza będzie w identycznym standardzie. Te same płytki, brak podwieszanego sufitu. No tylko, że u nas, ta żelbetowa belka podtrzymująca strop przejdzie przez sam środek szatni, a nie jak w szatni gości przy ścianie z drzwiami.
Co więcej nie ma możliwości zrobienia sufitów podwieszanych - wysokość pomieszczenia do dolnej krawędzi belki stropowej to 2,3m, doliczając instalacje zostaje około 2m.
Bunoza będzie musiał uważać, aby ciągu wentylacyjnego głową nie uszkodzić
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 16.03.2011 o godz. 01:43.
Odpowiedz cytując