Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17727
Stary 16.03.2011, 00:12
kleksak napisał(a):Wyświetl post
to sie nazywa brutalizm xD na projekcie to pewnie ladniej wygląda



przed trybunami będzie tylko asfalt czy będą jakieś ławeczki itp ? (chodzi mi o otoczenie stadionu)
Żeby zachować brutalizm, będą betonowe donice z... ziemią

KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując