Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kleksak
Junior Member
Od: 12.2006
Offline
#
17725
15.03.2011, 23:27
rafal777
napisał(a):
Nasze wejście reprezentacyjne
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yboxie//45300/
Wizja autora dalej jest mi obca
to sie nazywa brutalizm xD na projekcie to pewnie ladniej wygląda
przed trybunami będzie tylko asfalt czy będą jakieś ławeczki itp ? (chodzi mi o otoczenie stadionu)
kleksak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kleksak
Znajdź inne posty napisane przez kleksak