Wyświetl pojedynczy post
kleksak
Junior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17725
Stary 15.03.2011, 23:27
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Nasze wejście reprezentacyjne

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yboxie//45300/

Wizja autora dalej jest mi obca


to sie nazywa brutalizm xD na projekcie to pewnie ladniej wygląda



przed trybunami będzie tylko asfalt czy będą jakieś ławeczki itp ? (chodzi mi o otoczenie stadionu)
Odpowiedz cytując