Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21222
Stary 15.03.2011, 22:46
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Mowiąć krótko, reaktory 1,2,3 i teraz już 5,6 mają problemy z systemami chłodzenia,które szlag trafil po trzęsieniu. W 4 pożar spowodował wydostanie się radioaktywnych substancji do atmosfery,ale już go ugasili.

Chodzi w tym momencie w głównej mierze o to,czy pompowanie morskiej wody będzie na tyle skuteczne,żeby utrzymywał się taki poziom wody,który zapobiega topieniu sie pretow paliwowych. Jak na razie im *uja wychodzi,a jak stopia sie prety to i stopi sie rdzen a wtedy to już lepiej spier... gdzie sie da.

EDIT

poza tym wejdz sobie na reutersa live albo kyodo news,tam jest wszystko dobrze napisane bez owijania w bawełne
a czy jak to pier.olnie to grozi nam coś Polakom ?
Odpowiedz cytując