|
Obniżenie cen w trakcie rundy wiosennej byłoby jawnym oszukaniem osób które kupiły karnety... A jak napisał poprzednik odnośnie cen chociażby w Poznaniu nie ma takiej opcji żeby obniżyli ceny... Pozatym sorry ale wcale nie są one jakoś mega wysokie...
|