Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 15.03.2011, 22:46
Obniżenie cen w trakcie rundy wiosennej byłoby jawnym oszukaniem osób które kupiły karnety... A jak napisał poprzednik odnośnie cen chociażby w Poznaniu nie ma takiej opcji żeby obniżyli ceny... Pozatym sorry ale wcale nie są one jakoś mega wysokie...
Odpowiedz cytując