|
Bilety napewno niestanieją po otwarciu całego stadiony. Spójrzmy na poznań tam nikt nie obniża cen biletów dlatego bo jest frekwencja na poziomie 45%-50% i w Krakowie też nikt nie bedzie obniżał cen.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
|