Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 15.03.2011, 22:39
Bilety napewno niestanieją po otwarciu całego stadiony. Spójrzmy na poznań tam nikt nie obniża cen biletów dlatego bo jest frekwencja na poziomie 45%-50% i w Krakowie też nikt nie bedzie obniżał cen.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując