Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17724
Stary 15.03.2011, 21:27
Znaczy kabiny będą na bank, montowane są później. Kolejny przykład, że budowa nie jest skończona...

Ciekaw jestem czy zamontują nagłośnienie trybuny północnej i południowej. Wschodnia nagłośnienie ma, zachodnia będzie mieć, a trybuny za bramkami na razie zostają bez...

Cytat:
Wizja autora dalej jest mi obca
Jak wywalić w błoto kilkanaście mln.
Odpowiedz cytując