Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 15.03.2011, 21:09
Przegrać z I ligowcem rywalizację o półfinał PP to byłby niewątpliwie wstyd, ale niestety wielce realny, bo Podbeskidzie na własnym stadionie jest bardzo trudnym rywalem, straciło tylko 3 bramki, co daje do myślenia. Jutrzejszy mecz będzie sprawdzianem, czy nasza drużyna ma cojones.

Nie ma tu żadnego tlumaczenia. Trzeba wygrać np. 2-1 i pożegnać Podbeskidzie