|
Przegrać z I ligowcem rywalizację o półfinał PP to byłby niewątpliwie wstyd, ale niestety wielce realny, bo Podbeskidzie na własnym stadionie jest bardzo trudnym rywalem, straciło tylko 3 bramki, co daje do myślenia. Jutrzejszy mecz będzie sprawdzianem, czy nasza drużyna ma cojones.
Nie ma tu żadnego tlumaczenia. Trzeba wygrać np. 2-1 i pożegnać Podbeskidzie
|