|
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline
|
|
Salman17 napisał(a): 
Pytanie: Zgubiłem legitymację szkolną, czy wystarczy mi Legitymacja MPK na której jest Zdjęcie, imię , nazwisko oraz PESEL do wejścia na stadion w Bytomiu
|
Podbijam :]
A.K napisał(a):
|
I wanna be the very best, like no one ever was...
|
|
|