|
A ja przekornie napiszę, że paradoksalnie każdy wynik jest dobry.
Porażka - pokaże naszym gwiazdorom, że nikt się przed Wisłą nie położy na boisku, zmotywuje do ciężkiej pracy i walki o 3 punkty w Bytomiu. A przecież to MP ma być priorytetem.
Zwycięstwo - dodatkowo scementuje drużynę i poprawi i tak dobrą atmosferę, doda naszym pewności.
Oczywiście wolę opcję numer 2. Ale warunek jest jeden. Musimy wybiegać ten mecz. Ruchliwość to klucz do sukcesu. Bo jeśli chodzi o indywidualne umiejętności zawodników, to jest różnica 2 klas na naszą korzyść.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|