Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 15.03.2011, 19:16
A ja przekornie napiszę, że paradoksalnie każdy wynik jest dobry.

Porażka - pokaże naszym gwiazdorom, że nikt się przed Wisłą nie położy na boisku, zmotywuje do ciężkiej pracy i walki o 3 punkty w Bytomiu. A przecież to MP ma być priorytetem.

Zwycięstwo - dodatkowo scementuje drużynę i poprawi i tak dobrą atmosferę, doda naszym pewności.

Oczywiście wolę opcję numer 2. Ale warunek jest jeden. Musimy wybiegać ten mecz. Ruchliwość to klucz do sukcesu. Bo jeśli chodzi o indywidualne umiejętności zawodników, to jest różnica 2 klas na naszą korzyść.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo