Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 15.03.2011, 18:43
A tak promują się nasi rywale:

http://podbeskidzie.video-liga.pl/in...p?r=site/index

Film fajny, ale narrator powinien iść do więzienia albo w ostateczności powinien przejść jakiś kurs odnośnie emisji i modulacji głosu... .