_ukoL napisał(a):

No internet przyspieszył wreszcie więc prosiłbym o jakiś link na transmisje w internecie z meczu Ligi Mistrzów. Z góry dzięki!
|
www.meczyki.pl
czyli rozumiem, że meczu Manu albo Bayernu nie ma na żadnym normalnym ( darmowym kanale ) w tv ?