Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17713
Stary 15.03.2011, 17:54
Mea napisał(a):Wyświetl post
panowie przecież tam nie ma terakoty wiec i kabin nie ma. Po prostu prace budowlane zakończone!

CZEGO NIE MA?!
Kolego..w Krakowie są flizy, ewentualnie płytki, a nie żadna glazura czy terakota...tak to się u krawaciarzy mówi...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując