Inna sprawa że Marszałek też ma trochę racji ->
piękny, funkiel nówka biurowiec w mega atrakcyjnej lokalizacji (
http://www.centrumvinci.com/) stoi w ponad połowie pusty i ciągle szukają chętnych na wynajem.
Może kwestia ceny, a może faktycznie nie ma po prostu komu?