Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 15.03.2011, 17:38
Inna sprawa że Marszałek też ma trochę racji ->

piękny, funkiel nówka biurowiec w mega atrakcyjnej lokalizacji (http://www.centrumvinci.com/) stoi w ponad połowie pusty i ciągle szukają chętnych na wynajem.

Może kwestia ceny, a może faktycznie nie ma po prostu komu?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując