Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17706
Stary 15.03.2011, 17:18
Chyba za pózno zorientowali się że w tym miejscu nie miało być szyb

https://picasaweb.google.com/stadion...18671349269890

Reszta https://picasaweb.google.com/stadion...sY15Marca2011#
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.03.2011 o godz. 17:21.
Odpowiedz cytując