Zwitter napisał(a):

|
Chciałbym żeby to tak wyglądało ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Mam jakieś mieszane uczucia odnośnie tego meczu, czuje, że niestety zagramy podobnie jak w pierwszym meczu i wrócimy z Bielska-Białej pokonani. Obym się mylił.
|
ja od 1 do ostaniej minuty wierze w zwycięstwo,nawet jak gramy w 9.
