Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 15.03.2011, 17:14
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym żeby to tak wyglądało ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Mam jakieś mieszane uczucia odnośnie tego meczu, czuje, że niestety zagramy podobnie jak w pierwszym meczu i wrócimy z Bielska-Białej pokonani. Obym się mylił.
ja od 1 do ostaniej minuty wierze w zwycięstwo,nawet jak gramy w 9.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno