Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 15.03.2011, 17:11
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jedziemy do Bielska,rozszarpujemy górali i wracamy z przepustka do następnej rundy.
Chciałbym żeby to tak wyglądało ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Mam jakieś mieszane uczucia odnośnie tego meczu, czuje, że niestety zagramy podobnie jak w pierwszym meczu i wrócimy z Bielska-Białej pokonani. Obym się mylił.