szprotson napisał(a):

|
Jedziemy do Bielska,rozszarpujemy górali i wracamy z przepustka do następnej rundy.
|
Chciałbym żeby to tak wyglądało ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Mam jakieś mieszane uczucia odnośnie tego meczu, czuje, że niestety zagramy podobnie jak w pierwszym meczu i wrócimy z Bielska-Białej pokonani. Obym się mylił.