Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1268
Stary 15.03.2011, 17:03
martonas napisał(a):Wyświetl post
Ty to jak pieprzniesz jakąs teorię to głowa boli. Albo Rios nie gra bo cenę zbijają, albo w Bielsku niszczą murawę, żeby nam się trudniej grało... Wynik to tylko 0:1, jak ktos mysli że się nastawią tylko i wyłącznie na przeszkadzanie nam to może się lekko zdziwić, a jest to drużyna grająca piłką, która również lepiej sobie radzi na lepszej murawie.
To teraz pokaz mi gdzie napisalem ze Rios nie gra bo cene zbija.

Bez jaj teraz bedziemy sie Podbeskidzia bali bo przegralismy 0-1. Mam nadzieje ze Nasi pilkarze nie maja takiej motywacji jak Ty,bo juz pewno by 3 pamersa zmieniali mocząc sie na myśl o meczu z Podbeskidziem.
Każdemu wpadka sie zdarza, jednym z atrybutów, jak to mowi Maaskant topowej druzyny jest szybkie podniesienie sie po porazce i zapomnienie tego. Jedziemy do Bielska,rozszarpujemy górali i wracamy z przepustka do następnej rundy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno