martonas napisał(a):

|
Ty to jak pieprzniesz jakąs teorię to głowa boli. Albo Rios nie gra bo cenę zbijają, albo w Bielsku niszczą murawę, żeby nam się trudniej grało... Wynik to tylko 0:1, jak ktos mysli że się nastawią tylko i wyłącznie na przeszkadzanie nam to może się lekko zdziwić, a jest to drużyna grająca piłką, która również lepiej sobie radzi na lepszej murawie.
|
To teraz pokaz mi gdzie napisalem ze Rios nie gra bo cene zbija.
Bez jaj teraz bedziemy sie Podbeskidzia bali bo przegralismy 0-1. Mam nadzieje ze Nasi pilkarze nie maja takiej motywacji jak Ty,bo juz pewno by 3 pamersa zmieniali mocząc sie na myśl o meczu z Podbeskidziem.
Każdemu wpadka sie zdarza, jednym z atrybutów, jak to mowi Maaskant topowej druzyny jest szybkie podniesienie sie po porazce i zapomnienie tego. Jedziemy do Bielska,rozszarpujemy górali i wracamy z przepustka do następnej rundy.