Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
17704
15.03.2011, 16:54
crazykaro
napisał(a):
Wywiad z B. Janik o stadionie
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3
Tej pani to powinno już dawno nie być ,kolesiostwo w krakowie nie zna granic .....
Nigdy nie przejdziemy pewnego progu jak ludzie którzy dbaja o nasze sprawy ,reprezentują nas nie maja krzty honoru
derr
derr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do derr
Znajdź inne posty napisane przez derr