Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17704
Stary 15.03.2011, 16:54
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z B. Janik o stadionie

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3
Tej pani to powinno już dawno nie być ,kolesiostwo w krakowie nie zna granic .....
Nigdy nie przejdziemy pewnego progu jak ludzie którzy dbaja o nasze sprawy ,reprezentują nas nie maja krzty honoru
derr
Odpowiedz cytując