Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17701
Stary 15.03.2011, 16:40
oni chcą przeznaczyć ponad 2 klocki dla gości ( swoją drogą bardzo dużo w porównaniu do reszty stadionów) więc dosyć to śmiesznie może wyglądać przy ich fantazji.
Ten bufor może tyle zająć że naszym zostanie G1 (ktoś wklejał kiedyś mapkę że tak to moze wyglądać) a 80% trybuny przeznaczona na sektor i bufor.. owszem powinni dać porządny płot (nie prześwitujący) aż po dach i byłoby po kłopocie. Na Legii nie ma nawet żadnych porządnych zabezpieczeń, i kibice Legii są raptem kilka metrów metrów od sektora gości. Powinno być jak KaSzTaN pisze
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.03.2011 o godz. 16:45.
Odpowiedz cytując