Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 15.03.2011, 16:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
0-4 tak powinno to wyglądać.

ale znajac zycie w Bielsku pewno od tygodnia niszczą murawe by jutrzejsze spotkanie mialo jak najmniej z pilki noznej.
Ty to jak pieprzniesz jakąs teorię to głowa boli. Albo Rios nie gra bo cenę zbijają, albo w Bielsku niszczą murawę, żeby nam się trudniej grało... Wynik to tylko 0:1, jak ktos mysli że się nastawią tylko i wyłącznie na przeszkadzanie nam to może się lekko zdziwić, a jest to drużyna grająca piłką, która również lepiej sobie radzi na lepszej murawie.