Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1265
Stary 15.03.2011, 16:00
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dla dublerów PP to jedyna okazja do grania i pokazywania się, więc byłoby z ich strony głupota olać taki mecz.

Na wysoką wygraną bym nie liczył chyba, że szybko padną dwie bramki dla nas, w co wątpię
Zgadzam się. Boukhari, Rios, Sivakov, Garguła i Żurawski mają o co walczyć i co udowodnić, tyle tylko, że nie wiadomo, czy tym dwóm ostatnim w ogóle się chce.

Osobiście bardzo zależałoby mi, aby Maaskant zdołał jednak dotrzeć do Riosa i odpowiednio go ustawić, bo to pod względem wyszkolenia naprawdę nieprzeciętny zawodnik w naszych polskich warunkach. Jeśli Holendrowi się nie uda, będzie to duża porażka - nie tylko zawodnika, ale też klubu, trenerów, a nie żaden sukces. Nikt na tym nie skorzysta. Dlatego wypada życzyć, aby w końcu znalazł Riosowi odpowiednie miejsce na boisku. Przykładowo rola bardzo ofensywnego pomocnika, operującego tuż za Genkowem, może posłużyć i Bułgarowi.

Moim zdaniem na murawie może być miejsce zarówno dla Meliksona, Małeckiego jak i Riosa.
Ostatnio edytowane przez Markus : 15.03.2011 o godz. 19:21.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"