KOMINEK napisał(a):

|
Dla dublerów PP to jedyna okazja do grania i pokazywania się, więc byłoby z ich strony głupota olać taki mecz.
|
O, kolega widzę nietutejszy

Mając w pamięci poprzedni mecz PP zastanawiam się, skąd ten optymizm? IMHO Garguła to były reprezentant Polski i ganianie za piłkarzami jakiegoś Podbeskidzia jest poniżej jego godności. Trzeba się szanować...