Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 15.03.2011, 15:27
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dla dublerów PP to jedyna okazja do grania i pokazywania się, więc byłoby z ich strony głupota olać taki mecz.
O, kolega widzę nietutejszy
Mając w pamięci poprzedni mecz PP zastanawiam się, skąd ten optymizm? IMHO Garguła to były reprezentant Polski i ganianie za piłkarzami jakiegoś Podbeskidzia jest poniżej jego godności. Trzeba się szanować...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2011 o godz. 15:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!