http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Prezes w cąłej okazałości. Oczywiście o głupku kazdy usłyszał już, ale na nowy casting na trenera(pewnie już od poniedziałku hehe) zjawi sie cała masa wybitnych szkoleniowców. Bo prezes może i głupek, ale uczciwy bo płaci
