Maor nie zaliczył asysty, niech podziekuje Kirmowi, który spieprzył karnego. Dobitka liczy się już jako bez asysty
szprotson napisał(a):

|
Mały zajebiste zdjecie ,tylko Czarek Wilk to raczej model do M jak Miłośc niż do agresywnego stylu zdjec. On ten styl pokazuje na boisku.
|
To samo pomyślałem Cezary "Biber" Wilk nikogo nie postraszy
