Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17693
Stary 15.03.2011, 15:16
"to Wisła oceni, kiedy oddać kibicom trzy, a kiedy już cztery trybun"

Niesamowite, naprawdę nieprawdopodobne co ta Pani wygaduje. Oczywiście my 15 marca zrobiliśmy juz wszystko i teraz jak coś będzie nie tak z terminami to wina Wisły, która oceni...A co tu ma oceniać jak stadion jest niegotowy?
Odpowiedz cytując