|
"to Wisła oceni, kiedy oddać kibicom trzy, a kiedy już cztery trybun"
Niesamowite, naprawdę nieprawdopodobne co ta Pani wygaduje. Oczywiście my 15 marca zrobiliśmy juz wszystko i teraz jak coś będzie nie tak z terminami to wina Wisły, która oceni...A co tu ma oceniać jak stadion jest niegotowy?
|