Marszałek napisał(a):

|
Póki co proponuje zrobić coś z Balicami, bo ten porcik śmieszy i odstrasza zwykłych ludzi.
|
Przecież robią ;-)
Ostatnio powstał nowoczesny, wielopoziomowy parking.
W 2013 roku ma być gotowy nowy terminal, pod który podjeżdzać będzie szynobusik. No i jeszcze jakiś hotel tam stawiają
Dwa lata i może ten "śmieszny" port nie będzie Cię odstraszać
Marszałek napisał(a):

|
Jakby była potrzeba dużych powierzchni biurowych,bo firmy ładowały by się tu z każdej strony,to dawno tak owe by powstały.
|
Przykład biurowca przy Rondzie Mogilskim pokazuje że "nie da się" ;]