Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1035
Stary 15.03.2011, 15:05
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Póki co proponuje zrobić coś z Balicami, bo ten porcik śmieszy i odstrasza zwykłych ludzi.
Przecież robią ;-)

Ostatnio powstał nowoczesny, wielopoziomowy parking.

W 2013 roku ma być gotowy nowy terminal, pod który podjeżdzać będzie szynobusik. No i jeszcze jakiś hotel tam stawiają

Dwa lata i może ten "śmieszny" port nie będzie Cię odstraszać


Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jakby była potrzeba dużych powierzchni biurowych,bo firmy ładowały by się tu z każdej strony,to dawno tak owe by powstały.
Przykład biurowca przy Rondzie Mogilskim pokazuje że "nie da się" ;]
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 15.03.2011 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując