Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
584
15.03.2011, 14:57
Podbeskidzie - Wisła 0:3 (0:2)
Skład: Pareiko - Cikos, Chavez, Jaliens, Paljić - Melikson, Wilki, Jirsak, - Małecki, Genkow, Kirm
Bramki: Małecki, Melikson, Genkov
Zmiany: Rios, Sivakov, Łobodziński
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi