masterlag napisał(a):

A tutaj coś z Weszło!, coś o Legii http://www.weszlo.com/news/6486
Dodawać nie ma co, poza tym, że mi się wydawało, iż ich stadion będzie fajnie zrobiony i to do końca, porządnie, a tu jednak się okazuje, że każdy z nowych, pięknych [bardziej lub mniej] stadionów ma jakąś wadę [mniejszą lub większą, mniej lub więcej].
Jaja!
|
Tak jak napisał Marszałek- to nie wada stadionu tylko wada mózgu osoby, która to wymyśliła. Na szczęście jest coraz bliżej do usunięcia tego czegoś.
http://legionisci.com/news/41891_Zde...rem_gosci.html