Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 15.03.2011, 14:48
masterlag napisał(a):Wyświetl post


A tutaj coś z Weszło!, coś o Legii http://www.weszlo.com/news/6486
Dodawać nie ma co, poza tym, że mi się wydawało, iż ich stadion będzie fajnie zrobiony i to do końca, porządnie, a tu jednak się okazuje, że każdy z nowych, pięknych [bardziej lub mniej] stadionów ma jakąś wadę [mniejszą lub większą, mniej lub więcej].
Jaja!
Tak jak napisał Marszałek- to nie wada stadionu tylko wada mózgu osoby, która to wymyśliła. Na szczęście jest coraz bliżej do usunięcia tego czegoś.

http://legionisci.com/news/41891_Zde...rem_gosci.html
Odpowiedz cytując