Wyświetl pojedynczy post
WisłaPANY!
Junior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9861
Stary 15.03.2011, 14:41
Wywiad z Małym :
http://www.orange.pl/kid,4000158865,...nie,video.html



"Nie umiem odpowiedzieć na pytanie, czy zagram dla Polski" -
Maor Melikson
http://www.orange.pl/kid,4000158865,...ski,video.html
" Cieszę się, że grałem dla Wisły do samego końca na całego. Przypłaciłem to zdrowiem, ale niczego nie żałuję."- Marcin Baszczyński.

"Mówiłem sobie "nie będziesz Arek ryczał", ale jest mi naprawdę ciężko. Spędziłem tutaj najwspanialsze chwile mojego życia i zawsze byłem dumny, że gram w Wiśle." - Arek Głowacki.

"Baszczu" & "Głowa" - szacunek na zawsze !

TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując