|
Mnie tam już te slogany typu 'lepiej wyszkolona technicznie drużyna' nie kręcą. Wszystko już wkrótce pokaże boisko. Nie wyobrażałem sobie porażki Wisły na Reymonta i się zawiodłem. Teraz też sobie nie wyobrażam odpadnięcia z Podbeskidziem ale nie takie 'kwiatki' już w piłce nożnej widziałem.
|