Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.03.2011, 14:37
Mnie tam już te slogany typu 'lepiej wyszkolona technicznie drużyna' nie kręcą. Wszystko już wkrótce pokaże boisko. Nie wyobrażałem sobie porażki Wisły na Reymonta i się zawiodłem. Teraz też sobie nie wyobrażam odpadnięcia z Podbeskidziem ale nie takie 'kwiatki' już w piłce nożnej widziałem.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga