szprotson, nie martw się widziałam dziś na własne oczy, że murawa jest w bardzo dobrym stanie. Wcale jej nie niszczą, wręcz przeciwnie, przygotowują ją na jutrzejszy mecz

Tym lepiej dla nas, bo na tak równym boisku nasi lepiej wyszkoleni technicznie gracze mają przewagę nad bielszczanami.