Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 15.03.2011, 14:28
pabloo napisał(a):Wyświetl post
a każdy remis awans daje nam 1-1 obstawiam
a ja obstawiam, że dostaniecie w skórę, amen
do zobaczenia (pogadania) w czwartek rano...

@coni
a niechby grali nawet na pół gwizdka coby nie było urazów, ale jakieś 2-0 dla nas powinno być.
no chyba z jakiegoś powodu jesteśmy w czubie "e-klasy", a Bielsko klasę niżej
Ostatnio edytowane przez arti : 15.03.2011 o godz. 14:32.