pabloo napisał(a):

a każdy remis awans daje nam 1-1 obstawiam
|
a ja obstawiam, że dostaniecie w skórę, amen
do zobaczenia (pogadania) w czwartek rano...
@coni
a niechby grali nawet na pół gwizdka coby nie było urazów, ale jakieś 2-0 dla nas powinno być.
no chyba z jakiegoś powodu jesteśmy w czubie "e-klasy", a Bielsko klasę niżej